HAKKIMIZDA

BİR BAKIŞTA ARISTON


Ariston, su ısıtma ve ısıtmada küresel uzmandır. Dünyanın her yerindeki insanlara ev hayatını iyileştirmek ve basitleştirmek için tasarlanmış geniş bir yelpazede yenilikçi ve enerji bilincine sahip ürünler sunarken aynı zamanda aşağıdakiler için de ayırt edicidir:  • SÜREKLİ KALİTE
  • YENİLENEBİLİR ENERJİ & YÜKSEK VERİMLİLİK
  • EVİ VE GEZEGENİ KORUMA


Ariston’da en son, en verimli teknolojileri, mümkün olduğunca az enerji kullanan ve kolay kurulum, çalıştırma ve bakım için tasarlanmış erişilebilir ve bağlantılı çözümlere dönüştürüyoruz. Enerji kaynağı ne olursa olsun, mümkün olan en verimli ve yenilenebilir şekilde ısıtma ve sıcak su üreten ürünler yaratmak, her gün kendimize koyduğumuz hedeftir. Evi ailenin merkezi olarak önemsiyoruz, bu nedenle her bileşenin güvenli ve güvenilir olduğundan, her ürünün her ailenin ihtiyaçlarına göre yapılandırılabildiğinden, kullanım ömrü boyunca uzman tavsiyesi ve hizmetle desteklendiğinden emin oluyoruz. ve en şık ortamda bile iyi görünüyor.

Picture

KURULUŞ

Aristide Merloni, İtalya'nın Marche bölgesinde “Industrie Merloni” adlı bir şirket kurdu ve tartı imalatına başladı.

1930
Picture

SU ISITMA

Markamız faaliyete geçti ve elektrikli su ısıtıcısı üretimi başladı.

1960
Picture

ISITMA

Su ısıtma piyasasındaki liderliğimizi pekiştirdik ve kazan üretimi başladı.

1980
Picture

GLOBAL YAYILMA

Çin ve Rusya'daki faaliyetlerle birlikte global bir markaya dönüşmeye başladık.

1990
Picture

YENİLENEBİLİR

Yeni ısı pompası modelimizi başarıyla geliştirdik ve piyasaya sürdük. Böylece yenilikçi ve sürdürülebilir ısıtma teknolojisine adımımızı attık.

2000
Picture

BAĞLANABİLİRLİK DEVRİMİ

Yeni geliştirilen Aristona NET Uygulaması sayesinde, Ariston ürünlerini akıllı telefonunuz üzerinden kendi sesinizle kontrol edebilir ve 7/24 teknik destek alabilirsiniz. Ariston, akıllı evlerde en son teknolojilerin uygulanması konusunda öncü bir markadır.

2016
Picture

ARISTON KONFOR MACERASI

Ariston, imkansız gibi görünen yerlere bile konfor götürme misyonunu başarılı bir şekilde yansıtmak amacıyla, markanın ilk global kampanyası olan “Ariston Konfor Macerası”nı başlattı ve grubun temel değerleri olan inovasyon, konfor, enerji sürdürülebilirliği ve verimliliğe en iyi şekilde vurgu yaptı.

2016
Picture

2022 MARKAYI YENİLEME

Müşterilerimize daha yakın olmak ve Sürdürülebilirlik taahhüdümüzü daha iyi iletmek için yeni bir görsel kimlik tanımı yaptık Bu bizi çevreleyen her şeye saygı duyma konusundaki kararlılığımızın somut bir işaretidir.

2022

GEZEGENİMİZ, EVİMİZ

Küreselleşen ilk ısıtma ekipmanı üreticilerinden biri olarak, artık dünyanın hemen her yerinde kendimizi evimizde gibi hissediyoruz. Ve dünyayı evimiz olarak gördüğümüz için, gezegene bizi barındıran evlerle aynı saygıyı gösteriyoruz. Yani hiçbir şey bu ‘ev gibi bir yer yok’ hissini bozamaz.

ARİSTON DEĞERLERİÖZEN

Ariston ısıtmadan söz ederken sadece enerjiyi değil, insani bir sıcaklığı ve müşterilerine özen göstermeyi de ifade ediyor. Konfor, bu yüzden de Ariston ürünlerinin başlıca özelliği. Teknoloji ve tasarım ile insanların daha iyi bir hayat sürmesini sağlamaya yardımcı oluyor.

SAYGI

Ariston, para ve enerji tasarrufu gibi maddi faydalarının yanında, çevreci çözümler sunuyor ve gezegende daha kaliteli bir yaşam sürülmesi için çalışıyor. Bu amaçla da yenilenebilir çözümler ve teknolojiler geliştiriyor, sürdürülebilir enerji kaynaklarının kullanılmasını teşvik ediyor.

İNOVASYON

Ariston için inovasyon, insanların hayatlarını kolaylaştırmak demek. Ariston teknolojileri; zaman direnen performansın yanı sıra gelişmiş emniyet sistemlerini garanti ederken, öncü tasarımlarıyla estetikten taviz vermiyor.